favorite
favorite
gizle
göster
flag

iln ver

yazdır

TL1600 / 16m2 - Akatlar area / (Etiler) 15m2 /1600 tl, accomodation in beautiful area (akatlar etiler istanbul)

12345678910111213141516171819202122

16m2 kullanılblr eyl 30

EV charging
ayrı banyo yok
ayrı oda
kediler Tamam - mırrr
apartman
köpekler Tamam - haav
mobilyalı
ayrı garaj
tekerlekli sand.ile
yıkama/kurutma mak. dahil

Akatlar area / (Etiler) 15m2 /1600 tl, accomodation in beautiful classy clean area, room for rent

Ad is for a room in a cozy flat located in Akatlar/etiler. Akatlar is elite and quite area. The flat is tidy, cozy, at 1.st floor of a clean building in an outdoor compound, with

good security, park and basketball pitch and etc.... The room has nice sunrise and sunset, full of fresh air from garden behind and bogazici winds blowing into both room's windows.

It's spacious with king size big bed, a big working table, sofa, shelf, wardrobe, and all u need,,,,,There is a private off-street parking for buildings.

24 hours hot water and always warm with central heating system ,fast internet and etc... It can also be used as a home-office, due to location and view.

The rent includes all utilities. (All electronics facilities are available at the flat... from toaster to coffee machine ,dish washing machine washing machine and dryer machine n etc :)

finally There will be 3 people living at home(now we are looking for 3rd person) though mostly nobody's home. We are looking for long term tenant, but short term is also negotiable.

there is a metro station next to Akmerkez,going to levent, and from there it takes 15 min by walk to the house, nonstop minibus and bus passing from the bus station located 30 seconds walk- away distance from the house door. The location is very good for whose work and study is around Levent, Bebek, Etiler, Ulus, Maslak. There is public transportation to all directions

in a minute walk, also Akmerkez is 15min by walking

The rent is 1600 TL all bills included. deposit is 1000. The room is available from end of september and ready to be move in. This is best area best room for best price at this location.

tel/whatsapp

00 90 iletşm bil göster

Akatlar mevkii / (Etiler) 15m2 / 1600 tl, güzel klas temiz alanda konaklama, kiralık oda

Reklam, Akatlar / etiler'de bulunan rahat bir dairede bir oda içindir. Akatlar seçkin ve sakin bir bölgedir. Düzgün, rahat, temiz bir binanın 1. katında, açık hava bir bileşiminde,

iyi güvenlik, park ve basketbol sahası vb ... Oda güzel gün doğumu ve gün batımı, arka bahçeden temiz hava dolu ve bogazici rüzgarlar her iki odanın pencerelerine esiyor.

Kral yatak, büyük bir çalışma masası, kanepe, raf, gardırop ve ihtiyaç duyduğunuz her şeyle geniş olan, binalar için özel sokak dışı park yeri mevcuttur.

24 saat sıcak su ve her zaman merkezi ısıtma sistemi, hızlı internet vb. İle sıcak ... Yer ve manzara nedeniyle ev ofis olarak da kullanılabilir.

Kira tüm araçları içerir. (Tüm elektronik tesisler dairelerde mevcuttur ... ekmek kızartma makinesinden kahve makinesine, bulaşık yıkama makinesinde çamaşır ve kurutma makinesinde vb.

nihayet evde yaşayan 3 kişi olacak (şu anda 3. kişiyi arıyoruz), ama çoğunlukla kimse evde değil. Uzun vadeli kiracı arıyoruz, ancak kısa vadede de pazarlık yapılabilir.

Akmerkez'in hemen yanında bir metro istasyonu var ve oradan da havalanacak ve oradan eve yürüyerek 15 dakika, duraksız minibüs ve otobüs durağından geçen 30 dk. Çalışmaları ve çalışmaları Levent, Bebek, Etiler, Ulus, Maslak civarında olan mekân çok iyi. Her yöne toplu taşıma var

Bir dakikalık yürüme mesafesinde, Akmerkez de yürüyerek 15 dk.

Kira dahil tüm faturalar 1600 TL'dir. depozito 1000'dir. Oda, eylül ayının sonundan itibaren mevcuttur ve taşınmaya hazırdır. Bu, en iyi bölge için en iyi odadır.

tel/whatsapp

00 90 iletşm bil göster
  • bu ilan verenle hizmetlerinizi tanıtmak veya diğer ticari olanaklar hakkında onları bilgilendirmek için iletişime geçebilirsiniz

İlan ID: 6981809904

iln ver:

güncellendi:

en iyi [?]