iln ver

yazdır

bu ilanı beğen Obesity or Anorexia? This post is for you! / Aşırı Kilolu veya Zayıf? bu ilanı gizle göster

This post does not intended to offer a professional service. I'm neither a medial doctor nor a dietitian. I'm a scientist with strong background of physics, math and biology. I'm also a practitioner of various sports for over 30 years.

So I'm just trying to help those who suffers from obesity or anorexia. I'm not expecting anything in return. It's just for sharing my knowledge and experience for good. That's it.

Well I will not have time for every inquiries. I will do my best to reply all inquiries in a reasonable period. For those who are really serious and motivated I can personally coach, even help for exercise together. This will be limited to only 1-2 person a week.

------------------------------------------------------

Bu ilan ücretli / profesyonel hizmet amacı gütmemektedir. Bir doktor veya diyetisyen olmadığımıda en baştan belirtmem gerekir. Bir çok spor dalında 30 yılı aşkın deneyimi olan, fizik/matematik/biyoloji literatürüne hakim olan bir bilim insanıyım sadece.

Amacım aşırı kilo veya aşırı zayıflık sorunu olan insanlara sadece yardım etmek. Karşılığında hiç bir beklentim yok.

Tabi ki herkese zaman ayırmak mümkün değil. Her talebe olabildiğince makul süre içinde yazılı olarak dönüş yapmaya özen gösteririm. Ciddi olan gerçekten kendine zaman/emek harcayacak olanlara da kişisel olarak zaman bile ayırabilirim. Tabi bu haftada 1-2 kişi ile kısıtlı olacaktır.
  • talep edilmemiş hizmet veya teklifler için beni ARAMAYIN

İlan ID: 6891730740

iln ver:

en iyi [?]